7 de gener de 2010

Ciutadà ACTIU = ciutadà que ESCRIU - Digues la teva.

el que més odien els polítics actuals es la participacio REAL ....i així tenim la pseudo-democràcia actual. La sol·lució depén de TOTS NOSALTRES.



POLÍTICS DE L´AJUNTAMENT DE BARCELONA

Alcalde, Jordi Hereu PSC jhereu@mail.bcn.es
Xavier Trias CIU xtrias@mail.bcn.es -
blog: http://xaviertrias.blip.tv/rss


D. Abelló CIU Eixample davidabello@hotmail.com
G. Ardanuy CIU Eixample gardanuy@bcn.cat
E. Freixedes CIU Sant Martí efreixedes@bcn.cat
R. Blasi CIU - rblasi@bcn.cat
J.Portabella ERC - jportabella@mail.bcn.es
M. Asunción Escarp PSC - aescarp@mail.bcn.es
R. García Bragado PSC - rgarciab@bcn.cat
A. Fernández Díaz PP - afernandezdiaz@bcn.cat
Xavier Mulleras PP - xmulleras@bcn.cat
Imma Mayol - I.Els Verds - imayol@mail.bcn.es


EL CIUTADÀ ACTIU = CIUTADÀ QUE ESCRIU. DIGUES LA TEVA.

Estàs d'acord en que l'AVE atravessi el centre de la ciutat de Barcelona? / / Estàs d'acord en els canvis a la Diagonal? /


Cap comentari: